Zalety diety proteinowej

Najczęściej rezygnujemy z danej diety, gdyż po prostu nie jesteśmy w stanie sprostać jej surowym wymaganiom. Niezwykle ciężko jest z dnia na dzień przestawić się na program żywieniowy obejmujący drastyczne restrykcje, skrupulatne liczenie kalorii i śledzenie składu spożywanych produktów. Tutaj z pomocą przychodzi dieta protal. Produkty polecane przez Pierra Dukana są ogólnie dostępne, smaczne, zdrowe i pożywne. To nie koniec zalet proteinowej diety - stosując ją, na pewno nie będziemy cierpieć z powodu pustego żołądka. Zgodnie z głównym założeniem diety, to nie ograniczenie spożywanych produktów, a wprowadzenie do menu jak największej ilości białka, przyniesie efekty w postaci utraty wagi.

lopez

Warto też wspomnieć, że program jest całkowicie bezpieczny, co zostało potwierdzone w badaniach medycznych. Stosując metodę protal, oprócz idealnej sylwetki, możemy zyskać więcej energii i dobre samopoczucie. Jednak najważniejszym atutem i zachętą, by wypróbować akurat tę dietę jest fakt, że w przeciągu 2-3 miesięcy możemy pozbyć się nawet 15 kilogramów. Najlepszym dowodem skuteczności planu żywieniowego Pierra Dukana jest przykład Jennifer Lopez. Znana piosenkarka stosowała opracowaną przez francuza dietę po ciąży i straciła prawie 30 zbędnych kilogramów!

Nie tylko celebryci mogą być świadectwem skuteczności diety. Wystarczy spojrzeć na osiągnięcia naszych forumowiczów, żeby przekonać się jak wiele można osiągnąć stosując sie do zasad Pierra dukana. Zapraszamy do zapoznania się z działem efekty.